Popis ponuda
16
16
16
311 500 €
(3 894 € / m²)
Prodaja
2
1
80 m²
Općina Marina
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
80 m²
kupaonice
orientace na jih
1 parkovací místo
Nabízíme k prodeji luxusní apartmán v nově postaveném apart...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Terasa
Kat
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Osobno
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
119dana
Ažurirano:
119dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Općina Marina
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.