SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
217 000 €
(4 617 € / m²)
Prodaja
3
1
47 m²
Lokva, Općina Lovran

spavaća soba3
stan47 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Dobili smo u ponudu stan sa galerijom, površine 47m2 (u naravi cca 60m2). Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice "open space" koncepta...

Ostalo
Dob ponude: 491dana
Ažurirano: 471dana

Lokaliteti

Lokva, Općina Lovran
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Royal nekretnine

Viktorija Vlahov Šustar

Slični oglasi

Slično u inozemstvu