SUPA24
196 000 €
(4 356 € / m²)
Prodaja
3
1
45 m²
Lokva, Općina Lovran

spavaća soba3
stan45 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Posredujemo u prodaji stana, 2S+DB, površine 45m2. Stanu pripada i galerija, u naravi cca 60m2. Stan se nalazi nedaleko od centra Lovrana. Stan je kom...

Ostalo
Dob ponude: 494dana
Ažurirano: 475dana

Lokaliteti

Lokva, Općina Lovran
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Royal nekretnine

Viktorija Vlahov Šustar

Slični oglasi

Slično u inozemstvu