SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
660 000 €
(5 789 € / m²)
Prodaja
4
2+
114 m²
Općina Lovran

spavaća soba4
stan114 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Lovran,ekskluzivna novogradnja na odličnoj lokaciji,u blizini centra.Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka s kuhinjom,tri spavaće sobe,dvije k...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Općina Lovran
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Mololongo Realestate

Melita Lučić

Slični oglasi

Slično u inozemstvu