SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
530 000 €
(4 569 € / m²)
Prodaja
3
2+
116 m²
Općina Lovran

spavaća soba3
stan116 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Rijetkost Opatija - Lovran moderna novogradnja sa vlastitim vrtom!

Posredujemo u prodaji atraktivnog stana u kvalitetnoj novogradnji smještenoj tek n...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Općina Lovran
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Camelia nekretnine

Ana Pavlin

Slični oglasi

Slično u inozemstvu