SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
580 000 €
(6 105 € / m²)
Prodaja
3
1
95 m²
Općina Lovran

spavaća soba3
stan95 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

U srcu Lovrana, u renoviranoj austrougarskoj vili, na prvom katu svega 150 m od mora smjestio se ovaj prekrasan, jedinstven i luksuzan stan koji spaja...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Općina Lovran
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Bo Holiday Invest

Slobodanka Praznik

Slični oglasi

Slično u inozemstvu