SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
950 000 €
(6 169 € / m²)
Prodaja
4
1
154 m²
Dr. Nilo Cara, Općina Lovran

spavaća soba4
stan154 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Predstavljamo moderan penthouse smješten u mirnoj ulici iznad lovranske plaže, s neometanim panoramskim pogledom na Kvarnerski zaljev.
Nekretnina je d...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaOtvoreni dnevni boravakPrirodno svjetloVisoki stropovi

Ostalo
Dob ponude: 153dana
Ažurirano: 153dana

Lokaliteti

Dr. Nilo Cara, Općina Lovran
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Sendi Real Estate

Ingrid Jelaska

Slični oglasi

Slično u inozemstvu