SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
850 000 €
(6 071 € / m²)
Prodaja
4
1
140 m²
Dr. Nilo Cara, Općina Lovran

spavaća soba4
stan140 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Predstavljamo moderan stan smješten u mirnoj ulici iznad lovranske plaže, okružen potpunim mirom i s nezaboravnim pogledom na more.

Nekretnina je di...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaPogledOtvoreni dnevni boravakZaseban wcVisoki stropoviPrirodno svjetlo

Ostalo
Dob ponude: 153dana
Ažurirano: 153dana

Lokaliteti

Dr. Nilo Cara, Općina Lovran
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Sendi Real Estate

Ingrid Jelaska

Slični oglasi

Slično u inozemstvu