SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
575 000 €
(6 389 € / m²)
Prodaja
3
1
90 m²
Lokva, Općina Lovran

spavaća soba3
stan90 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

OPATIJA, LOVRAN - ekskluzivni stan 50 m od mora

Na prodaju je ekskluzivan stan u Lovranu, udaljen svega 50 metara od mora, smješten u modernoj vili s...

Ostalo
Dob ponude: 361dana
Ažurirano: 305dana

Lokaliteti

Lokva, Općina Lovran
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Dux nekretnine d.o.o.

Kristijan Težak

Slični oglasi

Slično u inozemstvu