Popis ponuda
26
26
26
368 000 €
(2 190 € / m²)
Prodaja
5
1
168 m²
Lokva, Općina Lovran
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
5
stan
168 m²
kupaonice
Opis
Lovran, stan 168 m2 s okućnicom i pogledom na more
U mirnom dijelu Lovrana, na atraktivnoj lokaciji okruženoj zelenilom i privatnošću, prodajemo etaž...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
C - Ekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
365dana
Ažurirano:
87dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Lokva, Općina Lovran
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.