SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
268 000 €
(4 542 € / m²)
Prodaja
2
1
59 m²
Lokva, Općina Lovran

spavaća soba2
stan59 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Prodaje se stan u Lovranu, površine 59.48 m2, u novogradnji blizu mora!
Sastoji se od ulaza, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, spavaće sobe, k...

Ostalo
Dob ponude: 398dana
Ažurirano: 396dana

Lokaliteti

Lokva, Općina Lovran
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Four nekretnine d.o.o.

Lucijan Uravić

Slični oglasi

Slično u inozemstvu