SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
570 000 €
(7 600 € / m²)
Prodaja
3
2+
75 m²
Lokva, Općina Lovran

spavaća soba3
stan75 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Ovaj predivan stan smješten u kvalitetnoj novogradnji u Lovranu nudi sve što vam je potrebno za udoban život, a ujedno pruža predivan pogled na more.

Ostalo
Dob ponude: 411dana
Ažurirano: 73dana

Lokaliteti

Lokva, Općina Lovran
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Four nekretnine d.o.o.

Edita Medvedić

Slični oglasi

Slično u inozemstvu