SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
203 000 €
(3 328 € / m²)
Prodaja
3
1
61 m²
Općina Ližnjan

spavaća soba3
stan61 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

KAISER IMMOBILIEN vam predstavlja stanove s pogledom na more koji oduzimaju dah

Ližnjan je malo obalno mjesto smješteno na samom jugoistoku Istre, ne...

Ostalo
Dob ponude: 11dana
Ažurirano: 11dana

Lokaliteti

Općina Ližnjan
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

KAISER-IMMOBILIEN D.O.O.

Denis Radetić

Slični oglasi

Slično u inozemstvu