Popis ponuda
19
19
19
295 000 €
(1 497 € / m²)
Prodaja
5
2+
197 m²
Općina Ližnjan
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
5
stan
197 m²
kupaonice
2+
Opis
ISTRA, LIŽNJAN - 4SS+DB obiteljski dvoetažni stan s pripadajućim vrtom i dodatnim objektom
Predstavljamo ovaj kvalitetan obiteljski stan, smješten n...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Klimatizacija
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
A - Izuzetno ekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
12dana
Ažurirano:
11dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Općina Ližnjan
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.