SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
246 000 €
(2 703 € / m²)
Prodaja
4
2+
91 m²
Općina Ližnjan

spavaća soba4
stan91 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

U ponudi je moderan i prostran stan - etaža u novogradnji iz 2025. godine!
Površina stana iznosi 91.13 m2, a raspored je funkcionalan te obuhvaća ulaz...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaPrirodno svjetloPogledKatTip zgradeOtvoreni dnevni boravakSigurnostNakon renovacije

Ostalo
Dob ponude: 98dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Općina Ližnjan
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Four nekretnine d.o.o.

Margareta Žunić

Slični oglasi

Slično u inozemstvu