Popis ponuda
10
10
10
310 000 €
(2 719 € / m²)
Prodaja
4
1
114 m²
Centar, Općina Ližnjan
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
4
stan
114 m²
kupaonice
Opis
ISTRA, PULA – Prostrani stan s velikim potencijalom
U ponudi DUX nekretnina predstavljamo prostran stan ukupne površine 114 m².
Stan se nalazi na 3...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Klimatizacija
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Terasa
Zaseban wc
Visoki stropovi
Prirodno svjetlo
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
131dana
Ažurirano:
56dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Centar, Općina Ližnjan
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.