Popis ponuda
14
14
14
190 000 €
(3 878 € / m²)
Prodaja
3
1
49 m²
Općina Kršan
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
49 m²
kupaonice
Opis
Labin, okolica, dvosobni stan u novogradnji, 1. red do mora.
Prodajemo dvosobni stan na prvom katu novogradnje na istočnoj obali Istre, stan se nalaz...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Klimatizacija
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Terasa
Pogled
Namješteno
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
275dana
Ažurirano:
274dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Općina Kršan
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.