SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
465 000 €
(3 633 € / m²)
Prodaja
4
2+
128 m²
Općina Kostrena

spavaća soba4
stan128 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

KOSTRENA, GLAVANI - dva apartmana s velikom terasom i parkirnim mjestima.

Prodajemo dva predivna apartmana za investiciju u Kostreni. Nalaze se u pri...

Ostalo
Dob ponude: 395dana
Ažurirano: 391dana

Lokaliteti

Općina Kostrena
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Dux nekretnine d.o.o.

Mladen Bistričić

Slični oglasi

Slično u inozemstvu