SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
248 000 €
(3 594 € / m²)
Prodaja
3
1
69 m²
Općina Konavle

spavaća soba3
stan69 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Agencija za nekretnine Angelus nekretnine nude Vam na prodaju dvosoban stan s terasom i parkirnim mjestom, smješten na Zvekovici, u neposrednoj blizin...

Ostalo
Dob ponude: 16dana
Ažurirano: 14dana

Lokaliteti

Općina Konavle
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Angelus nekretnine d.o.o.

Sanja Prnjat

Slični oglasi

Slično u inozemstvu