SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
358 832 €
(3 262 € / m²)
Prodaja
4
2+
110 m²
Općina Kolan

spavaća soba4
stan110 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

OBJEKT 1, STAN 3

Prodaje se dvoetažni stan, ukupne obračunske površine 110,41 m², u Mandrama na otoku Pagu. U naravi su to dvoetažni stanovi s pripad...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Općina Kolan
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Dom Ekspert DOM EKSPERT

Marina Jurkić

Slični oglasi

Slično u inozemstvu