Popis ponuda
12
12
12
79 000 €
(1 756 € / m²)
Prodaja
3
1
45 m²
Općina Kanfanar
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
45 m²
kupaonice
Opis
ISTRA, KANFANAR - Dvosoban stan s potencijalom: prilika za investiciju
Kanfanar je mirno istarsko mjesto idealno za svakodnevni život, s opuštenom a...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Klimatizacija
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
25dana
Ažurirano:
24dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Općina Kanfanar
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.