SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
795 000 €
(3 167 € / m²)
Prodaja
3
2+
251 m²
Općina Dugi Rat

spavaća soba3
stan251 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Magnificent apartment in Dugi Rat - a true alternative to luxury villa with swimming pool.It belongs to modern high-class residence with swimming pool...

Ostalo
Dob ponude: 201dana
Ažurirano: 58dana

Lokaliteti

Općina Dugi Rat
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz

Slični oglasi

Slično u inozemstvu