SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
323 086 €
(5 211 € / m²)
Prodaja
2
1
62 m²
Grad Vodice

spavaća soba2
stan62 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

VODICE, SRIMA – 50 m od mora, pogled na more, vrt 100 m²

Kod stanova manje kvadrature najveći kompromis najčešće bude nedostatak vanjskog prostora. U...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Grad Vodice
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Dux nekretnine d.o.o.

Ivan Bego

Slični oglasi

Slično u inozemstvu