SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
281 826 €
(5 420 € / m²)
Prodaja
1
1
52 m²
Grad Vodice

spavaća soba1
stan52 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

VODICE, SRIMA – Studio apartman s velikom lođom, 1. red uz more

Kod studio apartmana najveću razliku često ne čini sama kvadratura, već način na koji...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Grad Vodice
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Dux nekretnine d.o.o.

Ivan Bego

Slični oglasi

Slično u inozemstvu