Popis ponuda
20
20
20
309 000 €
(3 359 € / m²)
Prodaja
3
1
92 m²
Grad Vodice
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
92 m²
kupaonice
Opis
ŠIBENIK, VODICE – Zadnji kat, 2 terase, 2 parkinga, uporabna dozvola
Zadnji kat, dvije terase ukupne površine 25,12 m² i mirna slijepa ulica — kombi...
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
A - Izuzetno ekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
6dana
Ažurirano:
3dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Grad Vodice
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.