SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
336 784 €
(4 058 € / m²)
Prodaja
3
1
83 m²
Srima IX, Grad Vodice

spavaća soba3
stan83 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

SRIMA nowy projekt budynku mieszkalnego o ciekawym designie i funkcjonalnym układzie, obejmujący łącznie 8 luksusowych apartamentów z widokiem na morz...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledTerasaKatOtvoreni dnevni boravakTuš kabinaDrveni podPločiceVisoki stropoviNakon renovacijePrirodno svjetlo

Parametri

Vlasništvo:
Ostalo
Stanje:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Dob ponude: 185dana
Ažurirano: 60dana

Lokaliteti

Srima IX, Grad Vodice
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

RMS ESTATE RMS ESTATE

Leszek Kryszka

Slični oglasi

Slično u inozemstvu