SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
838 598 €
(9 530 € / m²)
Prodaja
3
1
88 m²
Grad Umag

spavaća soba3
stan88 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Ovaj elegantni apartman s dvije spavaće sobe nudi 88,80 m² ugodnog stambenog prostora unutar ekskluzivnog luksuznog mediteranskog resorta na jadransko...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Grad Umag
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Marijana Budimir

Slični oglasi

Slično u inozemstvu