SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
601 875 €
(9 404 € / m²)
Prodaja
2
1
64 m²
Grad Umag

spavaća soba2
stan64 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Ovaj elegantni jednosobni apartman s direktnim pogledom na more nudi 64,20 m² udobnog životnog prostora unutar prestižnog luksuznog resorta na jadrans...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Grad Umag
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Marijana Budimir

Slični oglasi

Slično u inozemstvu