SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
778 098 €
(8 367 € / m²)
Prodaja
3
1
93 m²
Grad Umag

spavaća soba3
stan93 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Ovaj elegantan dvosobni apartman nudi 93,60 m² visokokvalitetnog životnog prostora unutar ekskluzivnog mediteranskog luksuznog resorta na jadranskoj o...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Grad Umag
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Marijana Budimir

Slični oglasi

Slično u inozemstvu