SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
648 000 €
(10 125 € / m²)
Prodaja
2
1
64 m²
Grad Umag

spavaća soba2
stan64 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Ovaj kompaktan, ali elegantno dizajniran apartman s jednom spavaćom sobom i direktnim pogledom na more smješten je unutar ekskluzivnog mediteranskog r...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Grad Umag
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Marijana Budimir

Slični oglasi

Slično u inozemstvu