SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
295 000 €
(3 734 € / m²)
Prodaja
3
1
79 m²
Bujska, Grad Umag

spavaća soba3
stan79 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

U samom centru Umaga, na iznimno traženoj i mirnoj lokaciji, svega 150 m od mora i plaže, prodaje se stan na 2. katu stambene zgrade ukupne površine 7...

Ostalo
Dob ponude: 171dana
Ažurirano: 46dana

Lokaliteti

Bujska, Grad Umag
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

INVESTA d.o.o.

Aleksandar Bruić

Slični oglasi

Slično u inozemstvu