SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
432 048 €
(3 928 € / m²)
Prodaja
3
1
110 m²
Franini, Grad Trogir

spavaća soba3
stan110 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż przestronne apartamenty w nowym projekcie mieszkaniowym obejmującym łącznie 28 nowoczesnych lokali mieszkalnych. Ta wysokiej jakości inwes...

Kat:
2. kat od 2
Dob ponude: 67dana
Ažurirano: 66dana

Lokaliteti

Franini, Grad Trogir
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

RMS ESTATE RMS ESTATE

Leszek Kryszka

Slični oglasi

Slično u inozemstvu