SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
163 000 €
(3 881 € / m²)
Prodaja
2
1
42 m²
Grad Senj

spavaća soba2
stan42 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeNakon rekonstrukcije
podrumNe
terasaNe

Opis

Nabízíme Vám na prodej kompletně zrekonstruovaný, světlý byt o rozloze 42,71 m2, v prvním patře udržovaného dvoupatrového domu v klidném místě s traje...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Grad Senj
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

REALMAN REALMAN

Ing. Alice Roedl - Realityumore.com

Slični oglasi

Slično u inozemstvu