SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
157 000 €
(3 078 € / m²)
Prodaja
2
1
51 m²
Grad Senj

spavaća soba2
stan51 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Prodajemo stan u visokom prizemlju stambene zgrade sa lijepim pogledom na more.Stan se sastoji od jedne velike sobe, kupaonice,, hodnika, smocnice, d...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Grad Senj
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

JO-DA nekretnine d.o.o.

Marina Mudrovčić

Slični oglasi

Slično u inozemstvu