SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
186 000 €
(2 514 € / m²)
Prodaja
3
1
74 m²
Podmurvice, Grad Rijeka

spavaća soba3
stan74 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Posredujemo u prodaji stana 2S+DB, površine 74m2. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, dvije spavaće sobe, hodnika i kupaonice.

Ostalo
Dob ponude: 479dana
Ažurirano: 468dana

Lokaliteti

Podmurvice, Grad Rijeka
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Royal nekretnine

Viktorija Vlahov Šustar

Slični oglasi

Slično u inozemstvu