SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
185 500 €
(1 686 € / m²)
Prodaja
4
1
110 m²
Katarina, Grad Rijeka

spavaća soba4
stan110 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Belveder, stan na lijepoj lokaciji, trosoban s dnevnim boravkom s balkonom, stan je za adaptaciju.
Zgrada ima Uporabnu dozvolu, ali nije etažirana.

Ostalo
Dob ponude: 495dana
Ažurirano: 494dana

Lokaliteti

Katarina, Grad Rijeka
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Royal nekretnine

Hisen Salihi

Slični oglasi

Slično u inozemstvu