SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
141 000 €
(2 712 € / m²)
Prodaja
2
1
52 m²
Grad Rijeka

spavaća soba2
stan52 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Prodaje se 2SKL stan ukupne površine 52.83m2 na izvrsnoj i vrlo traženoj lokaciji - Belveder!
Funkcionalnog je rasporeda te se sastoji od dvije sobe, ...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Grad Rijeka
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Four nekretnine d.o.o.

Kristijan Nikoloski

Slični oglasi

Slično u inozemstvu