SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
159 000 €
(3 457 € / m²)
Prodaja
3
1
46 m²
Grad Rijeka

spavaća soba3
stan46 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Casa Bella iz ponude izdavaja 
Na mirnoj i traženoj lokaciji na Kozali nalazi se ovaj šarmantan i adaptiran stan površine 46 m², idealan za one koji t...

Ostalo
Dob ponude: 9dana
Ažurirano: 9dana

Lokaliteti

Grad Rijeka
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

CASA BELLA NEKRETNINE

Olja Skender

Slični oglasi

Slično u inozemstvu