Popis ponuda
10
10
10
203 000 €
(3 172 € / m²)
Prodaja
3
1
64 m²
Grad Rijeka
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
64 m²
kupaonice
Opis
RIJEKA, BELVEDER – Uređen stan nadomak centra pogodan za život ili investiciju
Belveder je kvart koji se izdvaja odličnom lokacijom i ugodnim, mirni...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
20dana
Ažurirano:
19dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Grad Rijeka
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.