SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
270 000 €
(4 655 € / m²)
Prodaja
3
1
58 m²
Grad Rijeka

spavaća soba3
stan58 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Prodaje se stan u novogradnji na Podmurvicama, smješten na atraktivnoj lokaciji s pogledom na more.
Nalazi se na prvom katu manje stambene zgrade kat...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledKatOtvoreni dnevni boravakKuhinjski aparatiSigurnostDrveni podVisoki stropoviPrirodno svjetlo

Ostalo
Dob ponude: 38dana
Ažurirano: 38dana

Lokaliteti

Grad Rijeka
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Four nekretnine d.o.o.

Elena Spaseski

Slični oglasi

Slično u inozemstvu