SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
453 000 €
(5 329 € / m²)
Prodaja
3
2+
85 m²
Podmurvice, Grad Rijeka

spavaća soba3
stan85 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

RIJEKA, CENTAR – Investicijska nekretnina s tri suvremeno uređena apartmana

U samom centru Rijeke nalazi se elegantno preuređen stan koji danas funkc...

Ostalo
Dob ponude: 155dana
Ažurirano: 155dana

Lokaliteti

Podmurvice, Grad Rijeka
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Dux nekretnine d.o.o.

Nataša Janković

Slični oglasi

Slično u inozemstvu