SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
244 000 €
(3 754 € / m²)
Prodaja
3
1
65 m²
Podmurvice, Grad Rijeka

spavaća soba3
stan65 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Prodaje se uredan i potpuno namješten stan na atraktivnoj lokaciji na Belvederu, u neposrednoj blizini centra Rijeke. Stan se nalazi na 5. katu stambe...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakNakon renovacijePogled

Ostalo
Dob ponude: 157dana
Ažurirano: 157dana

Lokaliteti

Podmurvice, Grad Rijeka
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Sendi Real Estate

Andrea De Matteo

Slični oglasi

Slično u inozemstvu