SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
240 000 €
(2 474 € / m²)
Prodaja
2
1
97 m²
Korzo, Grad Rijeka

spavaća soba2
stan97 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

RIJEKA, STŘED - prostorný 3BR+LR Tento prostorný třípokojový byt se nachází v blízkosti centra města a nabízí kombinaci pohodlí, funkčnosti a atraktiv...

Nenamješten
Dob ponude: 158dana
Ažurirano: 158dana

Lokaliteti

Korzo, Grad Rijeka
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić

Slični oglasi

Slično u inozemstvu