SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
218 500 €
(3 414 € / m²)
Prodaja
3
1
64 m²
Korzo, Grad Rijeka

spavaća soba3
stan64 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

PEĆINE-apartmán v blízkosti centra Rijeky. Zprostředkujeme prodej bytu v Pećine, byt 3+1 s obývacím pokojem s dvorkem a zahradou. Byt se nachází v pří...

Nenamješten
Dob ponude: 158dana
Ažurirano: 158dana

Lokaliteti

Korzo, Grad Rijeka
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić

Slični oglasi

Slično u inozemstvu