SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
159 500 €
(4 833 € / m²)
Prodaja
2
1
33 m²
Podmurvice, Grad Rijeka

spavaća soba2
stan33 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Prodaje se stan na traženoj lokaciji u Rijeci, Bulevardu, u naravi površine od 50 m2, dok je u papirima upisano 34 m2.

Ostalo
Dob ponude: 157dana
Ažurirano: 157dana

Lokaliteti

Podmurvice, Grad Rijeka
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Codex nekretnine

Sandra Vrsalović

Slični oglasi

Slično u inozemstvu