SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
330 000 €
(3 882 € / m²)
Prodaja
3
1
85 m²
Podmurvice, Grad Rijeka

spavaća soba3
stan85 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

PREKRASAN STAN NA SUŠAKU

Prodaje se prekrasan stan na Sušaku koji se nalazi na drugom katu zgrade i ima 85 kvadratnih metara. Sastoji se od prostrano...

Ostalo
Dob ponude: 156dana
Ažurirano: 156dana

Lokaliteti

Podmurvice, Grad Rijeka
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Diamond Realestate

Andrej Purković

Slični oglasi

Slično u inozemstvu