Popis ponuda
17
17
17
270 000 €
(4 426 € / m²)
Prodaja
3
1
61 m²
Podmurvice, Grad Rijeka
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
61 m²
kupaonice
Opis
RIJEKA, KANTRIDA - 2S+db stan 100m od mora i plaže, 61m2 + garaža 30m2
Na Kantridi, u neposrednoj blizini mora i plaža, nudi se stan od 61 m² smješte...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Pogled
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
156dana
Ažurirano:
156dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Podmurvice, Grad Rijeka
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.