SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
440 000 €
(5 366 € / m²)
Prodaja
2
1
82 m²
Korzo, Grad Rijeka

spavaća soba2
stan82 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

RIJEKA, KANTRIDA – byt o rozloze 82 m² v luxusní novostavbě pouhých 250 metrů od moře s garáží a panoramatickým výhledem na moře. DUX exkluzivně předs...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledKatVisoki stropoviDrveni podNakon renovacijePrirodno svjetloTerasa

Nenamješten
Dob ponude: 156dana
Ažurirano: 156dana

Lokaliteti

Korzo, Grad Rijeka
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić

Slični oglasi

Slično u inozemstvu