SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
113 000 €
(3 767 € / m²)
Prodaja
1
1
30 m²
Podmurvice, Grad Rijeka

spavaća soba1
stan30 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Prodaje se stan na Potoku površine 30,66 m², jednosobni klasični koji trenutno funkcionira kao garsonijera. Stan se nalazi u blizini samog centra grad...

Ostalo
Dob ponude: 189dana
Ažurirano: 165dana

Lokaliteti

Podmurvice, Grad Rijeka
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Sendi Real Estate

Silvana Vujnović

Slični oglasi

Slično u inozemstvu