SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
254 000 €
(2 674 € / m²)
Prodaja
3
1
95 m²
Podmurvice, Grad Rijeka

spavaća soba3
stan95 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Prodaje se trosoban stan od 95 m² u Rijeci, smješten na atraktivnoj lokaciji u naselju Podmurvice, u neposrednoj blizini Medicinskog i Pravnog fakulte...

Ostalo
Dob ponude: 268dana
Ažurirano: 113dana

Lokaliteti

Podmurvice, Grad Rijeka
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Sendi Real Estate

Andrea De Matteo

Slični oglasi

Slično u inozemstvu